درج آگهی رایگان

نرم افزار جامع کالیبراسیون

نرم افزار جامع کالیبراسیون

آگهی رایگان
  • لوازم الکترونیکی متفرقه
  • قیمت کل : توافقی
  • نوع : فروشی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
  •    قزوین
  • 15 بازدید

نرم افزار جامع مديريت كاليبراسيون

يكي ازكاملترين ، پيشرفته ترين ، هوشمندترین و كاربردي ترين نرم افزارهاي موجود در كشوربا امنیت بسیار بالا

یکی از بزرگترین مزیت های این برنامه نسبت به برنامه های مشابه در بازار ، راحتی کار با این نرم افزار است که کاربر بدون نیاز به آموزش خاصی می تواند به راحتی با این نرم افزار کار کند.

-1  امکان ثبت مشخصات مشتریان به تعداد نا محدود

4 – امکان ثبت نا محدود مشخصات تجهیزات آزمایشگاه و همچنین تاریخ کالیبراسیون آن ها و تاریخ کالیبراسیون بعدی و همچنین ثبت و مشاهده تصویر گواهینامه کالیبراسیون دریافتی در هر نوبت

5 – امکان ثبت نا محدود مشخصات اطلاعات کالیبره کنندگان خارجی و پیمانکاران فرعی

6 – امکان ثبت خدمات ارائه شده در آزمایشگاه به تعداد نا محدود و بصورت مجزا برای هر آزمایشگاه (در صورت داشتن بیش از یک آزمایشگاه)

7 – ثبت مدت کالیبراسیون و وزن آن برای هر یک از خدمات بصورت مجزا که این امکان را به مدیر می دهد در مدت زمان مورد نظر مشاهده نمایید (در قسمت گزارشات) هریک از پرسنل چه مقدار بازدهی داشته و بر اساس آن اقدام به پرداخت حقوق ، پاداش و ... نمایید.

8 – ثبت اطلاعات مربوط به فاکتور و گواهینامه کالیبراسیون مربوط به کالیبراسیون هایی که توسط کالیبره کننده خارجی یا پیمانکار فرعی انجام شده است و همچنین ثبت تصویر آن ها.

9- از مزیت های بسیار مهم این برنامه ، امکان ثبت درخواست توسط خود مشتری می باشد ، به این صورت که مدیر می تواند برای هر مشتری یک نام کاربری در نظر گرفته و در قسمت دسترسی (در صفحات بعدی دقیقا توضیح داده شده است) امکان ثبت درخواست را به آن نام کاربری بدهد ، قابل ذکر است بدلیل امنیت بسیار بالای نرم افزار مشتری فقط می تواند درخواست های خود را ثبت کند(در صورت صلاحدید مدیر).

10 – امکان ثبت اطلاعات دقیق هر دستگاه

11 – امکان بازنگری درخواست های مشتریان :

13 – امکان اضافه کردن به لیست فاکتور و همچنین تغییرمیزان مالیات و تخفیف ودر نهایت صدور فاکتور، در هنگام صدور فاکتور این امکان وجود دارد در یک فاکتور چندین درخواست آورده شود،امکان ویرایش فاکتور و همچنین صدور فاکتور المثنی نیز وجود دارد.

15- یکی از امکانات منحصر بفرد این نسخه از برنامه که در نسخه های مشابه آن نیست ، امکان پیگیری درخواست برای مشتری می باشد ، که با ورود به قسمت پیگیری درخواست امکان مشاهده مراحلی که دستگاه پشت سر گذاشه را دارد.

17 – گزارش گیری پیشرفته با امکان فیلترینگ ترکیبی و بسیار دقیق بر حسب فیلدهای مختلف و دسته بندی بر اساس هر کدام از فیلدها به انتخاب کاربرو نمایش نتیجه گزارش به صورت کلی و جزئی و رسم نمودارهای مختلف به انتخاب کاربر.

20 – امکان گزارشگیری از تجهیزات کالیبراسیون به تفکیک آزمایشگاها یا سازنده ابزار یا اپراتور در اختیار دارنده دستگاه و یا تاریخ بعدی کالیبراسیون دستگاه بر حسب بازه زمانی انتخاب شده و همچنین فیلتر بر اساس دستگاه هایی که تاریخ کالیبراسیون آنها گذشته ولی کالیبره نشده اند.

24 – امکان تعریف بینهایت کاربر با تعیین دسترسی بسیار دقیق برای هر قسمت از برنامه ، در این قسمت مدیر می تواند برای مشتریان هم یک نام کاربری تعریف کند تا مشتریان خودشان بتوانند درخواست های خود را ثبت و پیگیری کنند

25 – ثبت بسیار دقیق فعالیت کاربران و مشاهده آن توسط مدیر

28 – ثبت اطلاعات مربوط به آزمایشگاه ، درصد مالیات و تخفیف در فاکتور ، امضاء و مهر چاپ شده در گواهینامه کالیبراسیون ، متن چاپ شده در فاکتور و متن قابل چاپ در گواهینامه کالیبراسیون (قابل ذکر است که تمام این فیلدها اختیاری می باشد و در صورت عدم علاقه در چاپ این فیلدها در گواهینامه و فاکتور نیازی به پر کردن آن ها نمی باشد).

29 – امکان ثبت شماره فرم ها (رسید درخواست ، فاکتور ، گواهینامه) و چاپ آن ها در فرم ها (این مورد هم اختیاری می باسد).

30- ارتباط از طریق شبکه نیز امکان پذیر می باشد .

اسامی تعدادی از مشتریان استفاده کننده از نرم افزار  مدیریت کالیبراسیون این شرکت

شرکت مهرام (قزوین) ،شرکت سانکا(قزوین) ، انديشه ايمني خودرو (بابل)، نیروگاه برق تبریز ، نیروگاه رامین اهواز ، شرکت نفت پاسارگاد (بندر عباس) ، صنایع شیمیایی سامد(خراسان )، شرکت تولیدی قطعات جلوبندی خودرو ایران (لاهیجان) ، شرکت محصولات کاغذی لطیف ( کرج ) ،  شرکت سازه های فولادی یاسان ( اراک ) ، مجتمع صنعتی سپاهان باتری ( اصفهان ) ،شرکت لوله اسفراین (خراسان شمالی) ،شرکت سیمان بجنورد ( خراسان شمالی) ،شرکت داروسازی سبحان انکولوژی(گیلان)،شرکت موتوژن تبریز،شرکت داروسازی اکتوورکو،شرکت شیمی دارویی داروپخش،شرکت دارویی پویش دارو 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی