درج آگهی رایگان

نگارش و انجام پایان نامه ارشد

نگارش و انجام پایان نامه ارشد

  • پژوهش پایان نامه
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
  • 430 بازدید

 یکی از بخش‌هایی که مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است بخش مشاوره در زمینه نگارش و انجام پایان نامه ارشد می‌باشد. این بخش متشکل از صدها پژوهشگر در بسیاری از رشته‌ها است. برخی از رشته‌ها عبارتند از:

– دپارتمان علوم انسانی: نگارش و انجام پایان نامه ارشد در رشته‌های روانشناسی و مشاوره، گرایش‌های علوم تربیتی از جمله مدیریت آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، فلسفه تعلیم و تربیت و سایر گرایش‌ها، علوم سیاسی و حقوق، گرایش‌های مختلف جغرافیا از جمله جغرافیای شهری و طبیعی، کتابداری و اطلاع رسانی، و تمامی رشته‌های دیگر علوم انسانی.

– دپارتمان علوم پایه: نگارش و انجام پایان نامه ارشد در رشته‌های علوم پزشکی از جمله در گرایش‌های مختلف بهداشت و پرستاری و همچنین در رشته مامایی و تمامی رشته‌های علوم پزشکی و نگارش و انجام پایان نامه رشته‌های پزشکی و دارو سازی و همچنین دندانپزشکی.

– دپارتمان فنی و مهندسی: نگارش و انجام پایان نامه ارشد در رشته‌ای معماری و عمران، صنایع، مواد، کشاورزی، کامپیوتر، مکانیک و گرایش‌های مختلف برق همانند برق قدرت و کنترل.

– دپارتمان مدیریت: نگارش و انجام پایان نامه ارشد حسابداری و مدیریت در گرایش‌های مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی و مدیریت مالی و مدیریت اجرایی و مدیریت دولتی و همچنین تمامی گرایش‌ای مدیریت.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی