آگهی رایگان

شرکت پاسارگاد برترین شرکت مهندسی در زمینه اجرای پروژه های تفریحی، توریستی و عمرانی

شرکت پاسارگاد برترین شرکت مهندسی در زمینه اجرای پروژه های تفریحی، توریستی و عمرانی

آگهی رایگان
  • برای کسب و کار متفرقه
  • قیمت کل : توافقی
  • نوع : ارائه
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
  • 23 بازدید

برج رستورانی یکی از طرح ها و ایده های توریستی پردرآمد شرکت پاسارگاد است که برای اولین بار در دنیا یک مجموعه رستورانی، تفریحی، اقامتی، هیجانی و توریستی با داشتن بیش از چند نوع رستوران سبک جدید طراحی شده است.

برج های رستورانی تشکیل شده از یک شافت مرکزی و طبقات است. در شافت مرکزی که ارتفاع آن بین 20 الی 60 متر متغیر می باشد، محل عبور آسانسور و راه پله است و به طبقات کاربری های متفاوت داده می شود که تالار، روف گاردن، رستوران گردان، کافی شاپ، هلی پد و ... می باشد.

فلسفه طراحی این برج با امکانات و کاربری های خاص و منحصر به فرد این است؛

 اولا در مجموعه ای تمامی رستوران های خاص ، تفریحات و به طور کل فضاهای لاکچری و هیجانی فراهم باشد. با توجه به متعدد بودن رستوران های تکراری در سطح کشور، مردم به دنبال تجربه یک مکان خاطره انگیز هستند که بتوانند یک هیجان خوشمزه را تجربه کنند.

دوما در این برج به تمامی مهمانان در هر فضا امکان دید و ویوی 360 درجه از مناظر اطراف و شهر را می دهد.

سوما مهم ترین دلیل و توجیه اقتصادی برج رستورانی بحث عدم خرید زمین با مساحت بالا و پرداخت هزینه بسیار هنگفت می باشد. یعنی می توان 5000 متر مربع کاربری در برج رستورانی را در زمینی به مساحت حداقل 1000 متر مربع (بدون در نظر گرفتن فضای پارکینگ) احداث کرد. همچنین سرمایه گذار می تواند جهت کاهش هزینه های سرمایه گذاری و تسریع در امور مجوزات، با ارگان های دولتی که صاحب زمین در بهترین نقاط شهر هستند به صورت مشارکت، BOT، BOLT و ... قرارداد بسته و فقط هزینه ساخت را متقبل شود.

چهارما احداث برج رستورانی با شکل خاص و ارتفاع بالا قطعا به نماد شهر تبدیل شده و سرمایه گذار را به یک برند رستورانی بسیار شناخته شده معرفی خواهد کرد.

در برج رستورانی بیش از 20 کاربری بسیار درآمدزا و جدید می توان تعبیه کرد که به صورت خلاصه در زیر نوشته شده است. با توجه به بودجه و رقم سرمایه گذاری، متراژ و ظرفیت آن تعیین می گردد.

1) کاربری های کم هیجان

منظور از کم هیجان امکاناتی است که مهمانان هنگام استفاده از هیجان کمتری برخوردار می شوند و جنبه عمومی آن پر رنگ تر است. به طور کلی امکانات کم هیجان قابل استفاده برای تمامی سنین است و از نظر خاص بودن درجه کمتری دارد.

1-1) تالار: فضایی در برج رستورانی  جهت برگزاری مراسم عقد و عروسی و مجالس

1-2) سینما و سالن همایش : سالنی در برج رستورانی دو منظوره جهت اکران و پخش فیلم های سینمایی و برگزاری           همایش های اداری

1-3) سالن کنسرت : سالنی در برج رستورانی  جهت برگزاری کنسرت توسط خوانندگان و گروه های موسیقی

1-4) روف گاردن: فضایی در برج رستورانی  سر سبز و روباز جهت رستوران و کافی شاپ

1-5) فود کورت: مجموعه از رستوران ها و فست فودها در برج رستورانی که سالن پذیرایی مشترک دارند و مهمانان با خرید غذای دلخواه خود از هر کدام از آن ، در محل مشترک سرو می کنند.

1-6) کافی شاپ روباز و بسته: فضایی در برج رستورانی جهت ارایه انواع منوهای نوشیدنی و فست فود به صورت روباز و سربسته

1-7) هتل: اتاق هایی جهت اقامت مهمانان در برج رستورانی

1-8) آشپزخانه : مکانی جهت پخت و سرو غذا در برج رستورانی

1-9) چایخانه سنتی: مکانی در برج رستورانی جهت سرو انواع چای و نوشیدنی و غذاهای سنتی همراه با تخت هایی جهت نشیمن         

2) کاربری های نیمه هیجانی

منظور از نیمه هیجان امکاناتی است که مهمانان هنگام استفاده از هیجان برخوردار می شوند و از تفریحات جوان پسندانه است. به طور کلی امکانات نیمه هیجان قابل استفاده برای 80 درصد سنین است و از نظر خاص بودن درجه بالایی دارد.

اما باید توجه داشت که جنبه خاص بودن آن برای برند شدن برج رستورانی و استفاده افراد بیشتری از آن به دلیل یک سبک جدید در سرو غذا یا تفریح از جنبه هیجانی آن بیشتر می باشد.

2-1) رستوران شیشه ای: رستورانی در برج رستورانی که کف آن از شیشه های نشکن پوشیده شده و مهمانان می توانند در ارتفاع زیر پای خود را ببینند

2-2) رستوران گردان: رستورانی در برج رستورانی که در ارتفاع هر یک ساعت 360 درجه می چرخد و ویوی بسیار عالی به مشتریان می دهد.

2-3) رستوران هوایی معلق: رستورانی خاص در برج رستورانی که مهمان بر روی صندلی نشسته و با بستن کمربند به ارتفاع برده می شوند و در آن جا غذا سرو می شود.

2-4) رستوران هوایی کشویی: رستورانی خاص در برج رستورانی و در ارتفاع که مهمانان بر روی صندلی نشسته و با بستن کمربند به جلو رفته و درحالتی که زیر پای آن ها خالی شده و بر روی صندلی معلق هستند غذا سرو می شود.

2-5) رستوران کابینی ثابت و چرخان: این رستوران از چند کابین دو یا چهار نفره تشکیل شده که در بالای برج رستورانی و به صورت ثابت و متحرک می تواند تعبیه شود.

2-6) رستوران کارسلینگی: این رستوران با حرکت یک کابین در ریل های نصب شده بر روی بدنه برج رستورانی از کف زمین به ارتفاع رفته و در آن جا غذا سرو می شود. حرکت این رستوران بر روی ریل به صورت لیفتراکی می باشد.

2-7) هلی پد و زمین بازی: یکی از الزامات ساخت برج رستورانی، نصب هلی پد بر روی آن می باشد. هلی پد محل فرود بالگرد جهت تشریفات و امداد و نجات است. که بر روی آن علاوه بر کاربرد فرود بالگرد، می توان زمین بازی از جمله بدمینتون، والیبال و ... تعبیه کرد.

3) کاربری های  هیجانی و ورزشی

منظور از هیجانی امکاناتی است که مهمانان هنگام استفاده از هیجان بالایی برخوردار می شوند و از تفریحات افراد خاص  است. به طور کلی امکانات نیمه هیجان قابل استفاده برای 50 درصد سنین است و از نظر خاص بودن درجه بسیاربالایی دارد. اما باید توجه داشت که جنبه خاص بودن آن برای برند شدن برج رستورانی و استفاده افراد بیشتری از آن به دلیل یک سبک جدید در سرو غذا یا تفریح از جنبه هیجانی آن بیشتر می باشد.

3-1) جایگاه سلفی: جایگاه سلفی مکانی در آخرین نقطه ارتفاعی برج رستورانی که افراد علاقه مند به هیجان و ارتفاع از آن با تجهیزات ایمنی بالا رفته و علاوه بر مشاهده ویو بسیار عالی محیط، عکس سلفی زیبایی از خود می گیرند.

3-2) استخر و جکوزی: استخر و جکوزی شیشه ای یکی از هیجان انگیز و لاکچری ترین تفریحاتی است که می توان در ارتفاع برج رستورانی آن را تعبیه نمود.

3-3) زیپ لاین: زیپ لاین تفریح و ورزشی هیجانی است که از ارتفاع برج رستورانی سیم بکسلی به کف زمین متصل شده و افراد توسط قرقره یا ترولی که بر روی سیم بکسل قرارداده می شود با سرعت منطقی از ارتفاع برج رستورانی به کف زمین سر می خورند که بسیار لذت بخش است.

3-4) بانجی جامپینگ: ورزشی فوق هیجانی و با آدرنالین بسیار بالا است که افراد از سکوی بالای برج رستورانی توسط کش بانجی جامپینگ به پایین سقوط کرده و توسط این کش حرکات آونگی انجام می دهند.

3-5) کوانتوم: وسیله ای مکانیکی است که در بالای برج رستورانی نصب شده و افراد با نشستن در صندلی های این وسیله هیجانی، در فضایی بیرونی برج رفته و در حالی که در ارتفاع هستند و معلق می باشند حسی بسیار هیجان انگیز را تجربه می کنند.

3-6) بولینگ: فضایی جهت بازی بولینگ در برج رستورانی

3-7) بیلیارد: فضایی جهت بازی بیلیارد در برج رستورانی

شماره همراه: 09125024086 مدیر عامل (مهندس سعید صفری)

وب سایت اصلی شرکت پاسارگاد: www.pasargadstructure.com

کانال تگرام:  @pasargadstructure

پیج اینستاگرام : @pa.structure

ایمیل: sup@pasargadstructure.com

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی