آگهی رایگان

تیرچه پیش تنیده استاندارد

تیرچه پیش تنیده استاندارد

آگهی رایگان
  • برای کسب و کار عمده فروشی
  • قیمت کل : ۱۶,۷۲۰ تومان
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
  • 30 بازدید

تیرچه پیش تنیده تیرچه ای است که از سیم های فولادی با مقاومت 1475الی 1960نیوتن بر میلی متر مربع و بتن اعلا بارده مقاومتی e35 و بالاتر به صورت مقطع تی شکل معکوس ساخته می شود.

در تیرچه پیش تنیده سیم ها را پیش از بتن ریزی توسط جک هایی حداکثر تا 65درصد ظرفیت نهایی خود کشیده و پس از بتن ریزی و بدست آوردن مقاومت اولیه معادل 7روزه بتن و ایجاد پیوستگی مناسب بین فولاد و بتن، رها سازی می شوند تا تیرچه تحت تنش فشاری قرار بگیرد و تیرچه پیش تنیده تولید گردد.

تیرچه پیش تنیده در واقع قسمتی از سطح مقطع نوار سقف است که در اثر باربهره برداری تحت تنش کششی قرار گرفته و مقدار پیش تنیدگی آن باید به حدی باشد که تیرچه پیش تنیده هنگام حمل و نقل،نصب و بتن ریزی و بارهای بهره برداری ترک نخورد. تیرچه پیش تنیده به طور معمول فاقد میلگردهای عرضی در دو انتهای تیرچه هستند ولی در بعضی از انواع آن برای تقویت مقاومت برشی،دو انتهای تیرچه میلگرد عرضی در داخل بتن آن کار گذاشته می شود.

اجرای سقف با استفاده از تیرچه پیش تنیده مشابه اجرای سقف با استفاده از تیرچه های خر پایی است که اکثر پیمارنکاران با آن آشنایی دارند و قابلیت استفاده از فوم،بلوک سیمانی و سفالی را دارا می باشد.

شرکت بتن پیش فشرده ایران(bpico)با مدیریت آقای مهندس اکبردانشگرفعالیت خود را در زمینه تولید تیرچه پیش تنیده تا 12متر طول و دال مجوف پیش تنیده یا هالوکور از سال 1348آغاز نموده و مفتخر است که با 50سال سابقه (gulden jubilee)اولین و بزرگترین کارخانه تولید کننده این قعطات در کشور می باشد.

هشدار

شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico)فقط با همین نام فعالیت می نماید و کارخانه و یا شعبه دیگری ندارد. اخیرا مشاهده شده برخی افراد کلاهبرداراقدام به تولید این نوع تیرچه به صورت دستی کرده اند که بسیار خطر ناک می باشد و با اسامی مشابه این شرکت اقدام به فروش می کنند لذا قبل از سفارش تیرچه پیش تنیده حتما با شماره های فوق تماس حاصل کرده و یا در خواست بازدید از خط تولید کارخانه در روز کاری را داشته باشید.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی