درج آگهی | ثبت آگهی رایگان | نیازمندی رایگان | تبلیغ رایگان

نمایندگی سانترال پاناسونیک

نمایندگی سانترال پاناسونیک

آگهی رایگان
  • لوازم الکترونیکی دستگاه تلفن
  • قیمت کل : توافقی
  • نوع : فروشی
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
  • 91 بازدید

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه دستگاه سانترال نصب دستگاه سانترال و برنامه ریزی گوشی تلفن پاناسونیک می باشد. هم چنین می توانید بهترین قیمت ها را برای خرید دستگاه سانترال گوشی تلفن پاناسونیک گوشی بیسیم از این مجموعه دریافت کنید. دستگاه سانترال پاناسونیک به سه بخش بزرگ تقسیم بندی می شود که سانترال کم ظرفیت پرظرفیت و تحت شبکه نام گذاری شده است.

 دستگاه سانترال کم ظرفیت

سانترال KX-TES824

سانترال KX-TEM824

و...

 دستگاه سانترال پرظرفیت تحت شبکه

سانترال TDE100

سانترال TDE200

سانترال TDE600

سانترال KX-NS700

سانترال KX-NS500

سانترال KX-NS300

سانترال KX-NS1000

سانترال KX-Ncp500

سانترال KX-Ncp1000

و...

 دستگاه سانترال دیجیتال

سانترال KX-TDA100

سانترال KX-TDA200

سانترال KX-TDA600

سانترال KX-TDA100D

و...

برای کسب آگاهی در زمینه قیمت و نحوه راه اندازی و خرید تمامی محصولات پاناسونیک می‌توانید با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید.

 

همچنین می توانید پرفروش‌ترین گوشی ها را مانند

گوشی سانترال KX-T7703

گوشی سانترال KX-T7730

گوشی سانترال KX-NT511

گوشی سانترال KX-DT333

را در نمایندگی پاناسونیک استعلام کنید و تمامی آنها را به صورت نو و یا در صورت نیاز به صورت گوشی تلفن سانترال دست دوم تهیه کنیم.

کارت افزایشی سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال در حالت اولیه ممکن است یک باکس خالی باشد که برای استفاده از آن باید از کارت های افزایشی سانترال پاناسونیک استفاده کنید.

کارت افزایشی خط شهری سانترال پاناسونیک

کارت افزایشی داخلی سانترال پاناسونیک

کارت کالر آیدی دستگاه سانترال پاناسونیک

کارت تلفن گویا دیزا سانترال پاناسونیک

کارت ویپ سانترال پاناسونیک

همچنین می توانید برای گزارش گیری بهینه دستگاه سانترال و بهینه سازی روند گفتگو در سانترال خود از نرم افزارهای مدیریتی استفاده کنیم که گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک می تواند بهترین نرم افزارهای ارتباطی در این زمینه را به صورت پرتال برای شما ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید سانترال نصب و راه اندازی دستگاه سانترال و با نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

نصب دستگاه سانترال

یکی از تخصصی ترین کارهایی که در این نمایندگی پاناسونیک صورت می‌گیرد نصب و راه اندازی و برنامه ریزی سانترال و گوشی های پاناسونیک می باشد. آشنایی با کدهای سانترال و دقت در برنامه ریزی آنها و وجود تناقض و تفاوت در میان سهم کدها یکی از بزرگترین تمایزات است که کارشناسان فنی این مجموعه با دیگر مجموعه ها دارند

خرید و گوشی تلفن پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط ارائه دهنده انواع گوشی تلفن پاناسونیک می باشد که می توانید به راحتی و و با استفاده از این دانش تخصصی فروشندگان این مجموعه گوشی تلفن سانترال آنالوگ گوشی تلفن سانترال بیسیم گوشی تلفن سانترال تحت شبکه و گوشی تلفن سانترال دیجیتال را تهیه نمایید.

خرید دستگاه سانترال

خرید دستگاه سانترال یکی از تخصصی ترین مراحلی است که توسط هر شرکتی باید انجام شود اما مشاوره در این زمینه و آشنایی کامل و ۱۰۰% نسبت به تمامی قطعات کارت ها و سیستم های ارتباطی تفاوتی است که این مجموعه با دیگر مجموعه ها دارد. شما می توانید صفرت اصد مجموعه خود را به ما بسپارید ما از کابل کشی داکت کشی و تمامی مراحل نصب راه اندازی گوشی تلفن سانترال و دستگاه سانترال را به خوبی انجام می دهیم و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه میدهیم.

ارائه خدمات ویپ سانترال

راه اندازی ویپ و سیستم های ارتباطی نوین یکی از قابلیت‌های گروه فنی مهندسی ارتباط است که به خوبی از پس آن برآمده است و توانست چندین شرکت و کارخانه را از طریق ویپ سانترال به یکدیگر متصل کند.

شماره تماس : 88941000-021

سایت: epansonic.net

 

موبایل: 09361882800

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی